Filozofia firmy

Poza wieloma innymi cechami, jakość produktu oraz lojalność w stosunku do klientów, to najważniejsze składniki budujące DNA naszej firmy. FormulaNova to projekt  oparty o blisko dwudziestoletnie doświadczenie  w zakresie recepturowania i produkcji  kosmetyki zmywalnej oraz detergentów, zarządzania dużymi zespołami pracowników, budowania trwałych relacji z kontrahentami. Twórcy tego projektu, w dalszym ciągu, prawie każdego dnia,  osobiście wyznaczają i nadzorują  standardy działania począwszy od stołów laboratoryjnych, skończywszy na magazynach towarów gotowych.

Team spirit

Lojalność w stosunku do klientów bierze swój początek w lojalności okazywanej pracownikom.  Zarówno kadra zarządzająca a szczególnie pracownicy produkcji bezpośredniej, ich wzajemne relacje, świadomość wagi w procesie tworzenia produktu,  są najważniejszą wartością i źródłem końcowego sukcesu firmy. Staramy się o tym pamiętać każdego dnia.  

Rozwiązania i  pomysły stosowane w takich firmach jak Alphabet Inc., chociaż wciąż niedościgłe, są dla nas wskazówką i wzorem do prób naśladowania.

Raw material (spirit)

Produkt jest tak słaby jak jego najsłabszy składnik. Pamiętając o tej starej zasadzie, przywiązujemy ogromną wagę do wyboru surowców kosmetycznych stosowanych w naszych produktach. Współpracujemy wyłącznie z dostawcami surowców z krajów Unii Europejskiej, posiadającymi wszystkie wymagane prawem atesty dopuszczające ich wyroby do obrotu na terenie Europy w zakresie kosmetyki oraz detergentów.  Znakomita większość surowców masowych pochodzi od uznanych firm takich jak:  BASF, Brenntag. Kompozycje zapachowe, które są zawsze ważnym składnikiem gotowego produktu, przygotowywane są dla nas przez  zaufane firmy perfumiarskie w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Wszystkie nasze produkty przechodzą szczegółowe testy  bakteriologiczne, dermatologiczne i aplikacyjne w renomowanym laboratorium  J.S.Hamilton.

KONTAKT:
tel.: +48 602 702 096

biuro@formulanova.pl
www.formulanova.pl

 

 

SIEDZIBA FIRMY:
ul. Gwiaździsta 62

53-413 Wrocław
(biurowiec Sky Tower)